Hakkımızda

-

“Special Things For Special Ones” (“Özel kişilere özel şeyler”) sloganıyla yola çıkan HappyThings, bundan sonra özel günlerinizi unutulmaz kılacak, evinize ve davetlerinize renk katacak….
HappyThings Nisan 2010 tarihinde dekorasyon ve sanata tutkulu iki yakın arkadaş Arzu Ermiş ve Hande Abut tarafından kurulmuştur.
Sanata olan ilgisini Türkiye’nin önde gelen antika ve sanat uzmanlarından Raffi Portakal’ın yanında 17 yıl çalışarak geliştirme fırsatı bulan Hande Abut’un dekoratif objelere olan ilgisi ise Portakal Sanat ve Kültür Evi’nin sergileriyle başlar. Özellikle Amerika, İngiltere, Fransa Belçika ve Uzakdoğu’ya yaptığı geziler sırasında şahsi koleksiyonu için parçalar toplama fırsatı bulan Abut, bu tutkusunu HappyThings sayesinde profesyonel seviyeye taşımıştır.
Arzu Ermiş’in dekoratif objelere merakı İsviçre’de okuduğu yıllara dayanmaktadır. Yirmi sene gibi uzun bir sure zarfında aile şirketi olan Ermiş Tekstil de çalışan; üretim planlama, satış ve pazarlama konusunda uzmanlaşan Ermiş, yöneticilik yaptığı yılarda dekorasyonla ve sanatla amatör olarak ilgilenmiştir.
“Konsept dükkan” olarak açılan HappyThings’in ürün yelpazesi, şık ve seçkin zevklere hitap edecek şekilde tasarlanmış.
Çiçek , Organizasyon , ev aksesuar ve hediyelik konularında tasarlayıp beğeninize sunan iki arkadaş Türkiye ve dünyadaki trendleri yakından takip etmekte, kendi yaratıcılık ve estetik zevkleriyle harmanlayıp özgün, kaliteli ve fonksiyonel ürünleri HappyThings’de tüketiciye sunmaktadırlar.